Jump to content

Лучшее пиво.....


Guest Artur*

Recommended Posts

НАЙРАЩЕ ПИВО!!!!!!!!!! :up: :up: :up:

inner_top00.jpg

"СЛАВУТИЧ Екстра" - елітне світле пиво, що поповнило родину сортів пива "Славутич" у жовтні 1999 року. "Славутич Екстра" - стало підтвердженням високого професіоналізму пивоварів та сучасного європейського рівня виробництва. Завдяки передовим технологіям і збалансованому складу високоякісних сировинних матеріалів майстри підприємства домоглися особливого неповторного смаку пива. Він наповнений пахощами глибоко збродженого солодово-хмельового напою без сторонніх присмаків та запахів. "Славутич Екстра" має трохи більший ніж у традиційного пива вміст сухих речовин і алкоголю. Це зумовлює більш широкий діапазон споживчих характеристик напою. "Славутич Екстра" не лише вгамує спрагу, а й подарує незабутні відчуття від уживання справді елітного пива.

"Славутич Екстра" нагороджено золотою медаллю на міжнародному професійному конкурсі пива у Москві "раще пиво року - 99", золотою медаллю на міжнародному професійному конкурсі пива, слабоалкогольних напоїв і мінеральних вод у иєві (2000), а також удостоєно золотої медалі (2001) і Гран-Прі “За випуск стабільно якісного світлого пива” (2002) на міжнародному професійному конкурсі пива, слабоалкогольних напоїв і мінеральних вод у иєві.

Link to post
Share on other sites

Ты наглый чувак!!!!!!!!! Мало того , что имя чужое присвоил дак еще и фотку такую себе примостил!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites

отайк :D я сколько не пил в России пиво мне не одной (почти) не нравиться :( как поехал в Ереван купил отайк и .... оболдел :)

Link to post
Share on other sites
Ну и Kотайк, ради поддержания отечественного производителя. :)

:up: вкусное! Я его в Сочи пробовала год назад, клевооо....

а так вообще любое светлое пиво тоже фан :)

Link to post
Share on other sites

Ой! а помните "Харлей Дэвидсон и ковбой Мальборо"?

как Мальборо учил Харлея пиво пить? мол делаешь глоток большой сначала и т.д.

мне тогда запомнилась шикарная фраза "и кишочки встают на цыпочки :"ооо! что такое нам дают?!" и начинают исполнять благодарственную песнь..."

я долго себе не могла представить как это кишочки исполняют благодарственную песнь :hm: :wow:

Link to post
Share on other sites

Самое лучшее пиво, кот. я когда-либо пробовал это ирландское красное Kilkenny! :up: В этом пиве сочетается и легкость светлого (без его горчинки) и мягкость темного (не такое тягучее) :up:

Link to post
Share on other sites

Очень хорошее пиво я пил в этом году в Германии, в маленьком городке Дармштадт. Называлось "Дармштадтер" и варилось в маленькой немецкой пивной. Виды были разные, от светлого, до копченого. И я их все перепробовал. :beer:

Хорошая была командировка. :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...