Jump to content

Живые письма живым людям!


Recommended Posts

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Լիլ, չեմ հասկանում մեկը չկա , որ Բիբառի հետ կապի մեջ լինի, գոնե իմանանք ուր ա ուղարկել ..?? :blink: մնացածի հարցեr@ մենք կլուծենք : Եվ վերջապես եթե հիմա չսկսենք , այլևս չենք էլ սկսի !! ՆԱՄԱԿ@ վաղը գրում եմ , երեքշաբթի օռհ, Նյու Յորքի ժամանկով 13:00-in ուղարկում եմ !!!!!!! CheeeesYAN ջան , միայն խնդրում եմ, ինչքան նամակ ունեi ջնջել եմ ամբող ֆորումի ինֆորմացիայով և այլն, պարզապես կրկնես փոստդ , հասցեդ գրես, կարծում եմ հենց առաջինն էլ քեզ պետք է ուղարկեմ : Համ ես սկսեմ , մի շարժ կլինի, համ Լիլիթը կտեսնի մնացածի գրածնեr@, և վերջապես մի քանի անգամ ուղարկենք Սոչի EVրոպա Հայաստան Ամերիկա, բոլորին տեղյակ պահելով, ու ՊԱՏԱՍԽԱՆԱՏՎՈՒTՅԱՆ օրինակ ծառայելով, որ սենց ՉԵՆ ԱՆՈՒՄ : ՄԱՐԴ ԿԱ ՍՊԱՍՈՒՄ Ա !!!!! :angry:

Link to post
Share on other sites

Լիլ, չեմ հասկանում մեկը չկա , որ Բիբառի հետ կապի մեջ լինի, գոնե իմանանք ուր ա ուղարկել ..?? :blink: մնացածի հարցեr@ մենք կլուծենք : Եվ վերջապես եթե հիմա չսկսենք , այլևս չենք էլ սկսի !! ՆԱՄԱԿ@ վաղը գրում եմ , երեքշաբթի օռհ, Նյու Յորքի ժամանկով 13:00-in ուղարկում եմ !!!!!!! CheeeesYAN ջան , միայն խնդրում եմ, ինչքան նամակ ունեi ջնջել եմ ամբող ֆորումի ինֆորմացիայով և այլն, պարզապես կրկնես փոստդ , հասցեդ գրես, կարծում եմ հենց առաջինն էլ քեզ պետք է ուղարկեմ : Համ ես սկսեմ , մի շարժ կլինի, համ Լիլիթը կտեսնի մնացածի գրածնեr@, և վերջապես մի քանի անգամ ուղարկենք Սոչի EVրոպա Հայաստան Ամերիկա, բոլորին տեղյակ պահելով, ու ՊԱՏԱՍԽԱՆԱՏՎՈՒTՅԱՆ օրինակ ծառայելով, որ սենց ՉԵՆ ԱՆՈՒՄ : ՄԱՐԴ ԿԱ ՍՊԱՍՈՒՄ Ա !!!!! :angry:

An, henc eka es tema en mtkov, vor asem hasce tvek, grum em. Bayc chese-yan@ ush-ush a galis, inchkan es spaselu?

Link to post
Share on other sites

An, mne etot tvoy spisok nravitsya, pishi Samwelino. Poka pis'mo doydet do LA, poyavitsya cheeseYAn, Aramis otpravit ej, a dal'she uje v Kanadu. Nachali?

Ani (Չորեքշաբթի ուղարկում եմ) (NY)

SAMWELINO (NY)/Vardan

ARTUR_JAN (NY)

Smally (LA)

Aramis (LA)

Link to post
Share on other sites

An, henc eka es tema en mtkov, vor asem hasce tvek, grum em. Bayc chese-yan@ ush-ush a galis, inchkan es spaselu?

հասցեն գրել էր էս աղջիկը, ես էլ էսօր լռիվ ջնջեցի մեսիջնեռհ, մոռանալով որ հասցեն մեջն էր : Հիմա իրան ուրեմն չենք սպասի , մի րոպե հասցես ՊՄ անեմ, եթե ուրիշ հասցե չլինի, ինձ գրի, հետո հետ Լոս կուղարկենք, թե չէ նույն քաղաքում էլ մի բան չի : ԱՐԱՄԻՍ ջան, դուք էլ ոչ թե մեզնից հույս կտրեք , այլ անպատասխանատու մարդկանցից աշխատելով մի ինֆորմացիա պոկեք : Թղթի կտորը դարձավ Փիլոյանի ճամպրուկը :

Link to post
Share on other sites

Cheeeee, An, du sksi :p ES uzum em mi ban stanam. ArturJann el vaghuc chka, navernoe Samwel mne i napishet. Ya kinu emu svoj adres.

ok, de hasce gren ... ))) yes vax@ grem, kam henc vax@ kam el myus or@ kuxarkem, vax@ gorci em 1 shabat vacation em ))) kstacvi eli, bayc iranc hascener@ chunem, esim cankutyun kunenan hima asen?? hesa spasi mi hat mec fontov karmir GRENQ!!... ruseren kgres? )) davay ...

Link to post
Share on other sites

Liiiiiiiiiil, ari du sksi , yes qez xostanum em , NY i chanaparhordutyunic heto qez uxarkem, qo motov gna LOSI trip@.. inch kases? :D 2 angam kstanas , te che yes el em uzum stanam. kam du xostaci vor 2 rd angam kuxarkes NY, arji vor? che ari du :lol:

Link to post
Share on other sites

ESLI KTO TO IZ VAS XOTEL BI POLUCHIT PISMO < TAK JE OTPRAVLYAV K SLEDUYUSHEMU , MNE NUJEN VASH ADRESS , POKA CHTO REBYATA TOLKO ... NEW YORK !!!!!!!!.

SAMWELINO< VARDANCHIK < ARTUR_JAN < VIP

KTO NIBUD'!!!!!!!!! OTZAVITES"!!!!!!!! :)

Link to post
Share on other sites

хватит винить непонятно кого.. это не дело.. пишете и пишите новые письма, а за работу почты никто из нас не должен отвечать. с Бибар у меня есть связь, но она письма не получала, потом уехала в Армению. На данный момент вроде бы письмо даже не пришло на тот адрес куда должно было... скоро Белла вернется и все станет ясно :angry:

Link to post
Share on other sites

Նարինե բայց դու ինչո՞ւ հուզվեցիր: Մի՞թե մեկը Բելլայի համար ի՞նչ-որ բան ասեց, իրա անունը բացի քեզանից ոչ ոք չտվեց : Մենք նույնիսկ չգիտենք նամակը ում մոտ է կոնկրետ

Անի դե որոշել եք մի բան արեք, ոչինչ թող 2 ուղղությամբ նամակը գա ...մենակ էնքան չձգձեք ...հույսներս դրանից էլ կտրենք: Մի բան որ արվում է, կամ կազմակերպված պետք է արվի, կամ ընդհանարպես չարվի

ՈՒզո՞ւմ եք վապշե ես սկսեմ

Link to post
Share on other sites

Նարինե բայց դու ինչո՞ւ հուզվեցիր: Մի՞թե մեկը Բելլայի համար ի՞նչ-որ բան ասեց, իրա անունը բացի քեզանից ոչ ոք չտվեց : Մենք նույնիսկ չգիտենք նամակը ում մոտ է կոնկրետ

konkret es Bellai anun@ (kam nick@) miqani angam tesel em :)

bolorn el giten ov e verjin@ ayn namak@ ugharkel u um mot chi hasel :)

ev arden hognel em nman baner kardaluc :down: (anca& egi masin e xosq@) :/ Mite es im dzerqov em tarel namak@ Bellain ev chem hascrel? :/

Link to post
Share on other sites

Нaверное, тем, кто упомянули имя Бибар, приходило в голову, что она знала, что не будет в Минске два месяца минимум, и поэтому можно было предложить отправить письмо, скажем, на Украину. И потом, неужели так плохо почта работает? Мы в Ереван из Питера получали бандероли самое большее за месяц.

Link to post
Share on other sites

Narine, hognel es mi karda , ed demqern en antexi en, nax menq bacardzak texyak chenq ov a uxarkel, konkret yes chgitey vor du es uxarkel u chi hasel, u ete du el es uxarkel, ha henc mexavor eq, mi tuxt a nenc uxarkeyq vor hasner, kam chi hasel chi hasel, djvarta 1 hat el uxarkel ??? :/ menak munnat eq galis, Bellayin ov ban asec? ira hamar hangstanum a mard@, harc@ uxarkel chhasnel@ chi harc@ kazmakerpvacutyunn a, vor mardik spasum en : Te eli xmberov a? henc ed huysov el norn enq uxarkum :/ U ashxateq qich munnat gaq aranc kardalu lriv poster@. voch anun ka voch nshvac mi ban ... nkateluc el mi hat nkati ardyoq VAT ba grvela ? hima im anun@ ur tesnem VATANAM? :/ Ar jan asel qez VOOOBSHHMMM< bayc namak@ grvac a. u vax@ uxarkvum a.. tak shto kazmakerpvacutyan vra kaskacner chlinen ;) Lil, mer uzacov a lriv, mi qani oric kaxvac a Samvelic, khasni dzer "taxer" :hehe: :up: Ar jan, mer@ tariner hci tevvi, nenc kanenq vor bolors el hetaqrqrutyamb anckacnenq, u vor bolornel stanan, 2 angam enq het uxarkum, Amerikan post servisi koxmic shat lav e, parq Astco )) poexaaaaliiiii ))) xachapuri em uxarkum joxovurd :lol:

Link to post
Share on other sites

хватит винить непонятно кого.. это не дело.. пишете и пишите новые письма, а за работу почты никто из нас не должен отвечать. с Бибар у меня есть связь, но она письма не получала, потом уехала в Армению. На данный момент вроде бы письмо даже не пришло на тот адрес куда должно было... скоро Белла вернется и все станет ясно :angry:

bolori nax u tuz@ vor tarvi , lavaguyn dequm arje New Yorki kentronum mi hat mec mashtabneri hndkakan zapisnoy krpak bacel :/

CANKUTYUN UNECOXNER@ NAMAK STANALU< BACI SPISOKIC< aysinqn evropan tox chmtaci, kstana, MNACAC@ TOX GREN ! ES NAMAK@ ARANC xtrakanutyan e, u MIAYN AMERIKAYOV chi ancnelu.... :flag:

Link to post
Share on other sites

ESLI KTO TO IZ VAS XOTEL BI POLUCHIT PISMO < TAK JE OTPRAVLYAV K SLEDUYUSHEMU , MNE NUJEN VASH ADRESS , POKA CHTO REBYATA TOLKO ... NEW YORK !!!!!!!!.

SAMWELINO< VARDANCHIK < ARTUR_JAN < VIP

KTO NIBUD'!!!!!!!!! OTZAVITES"!!!!!!!! :)

В ICQ стукни :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...