Jump to content

Ах уж эта дипломная...


Recommended Posts

Люди, уже почти две недели, как я мучаюсь над дипломной, и начал ЖУТКО скучать по вам. Напечатайте тут несколько строчек, пожалуйста, а то у меня нету времени зайти во все топики, а так хочется общатся с вами... :(

Link to post
Share on other sites
nu nakonec to Ptuch jan ya uzhe perezhivat' nachala .. dumau gde nash Ptuchik kuda propal ... skuchaemm mi tut vse bez tebya // davai skorei uzhe finish svou diplomnuu .. a to nu vasheeeeeee ne vozmozhno tut bez tebya .. :blush: Yse .. udachi :kiss: :hehe: :rolleyes: :cool:
Вай Упс джан, огромное спасибо за теплые слова и понимание. Ты не представляешь как они щас драгоценны для меня. Я буквально нуждаюсь в них...
Link to post
Share on other sites
Вай Упс джан, огромное спасибо за теплые слова и понимание. Ты не представляешь как они щас драгоценны для меня. Я буквально нуждаюсь в них...
eeeeeeee kak ne ponimau ... esho kak ponimau ... ne bois' vse budet OK .. - obeshau .. :rolleyes: :cool:
Link to post
Share on other sites

Вай, Птучик джан, hасканум ем кез. Дард горца!!!!!! До дипломного не доходила, байц hасканум ем.Беллы кофена днум, менк ахчикнеров ел сехан кценк. Инч эс сирум амена шат? Миат пахлава кценк? лол ;) Конъякнел ват чылни. Лав нстенк.Инч артен грел эс? Какая тема?

Link to post
Share on other sites
Вай, Птучик джан, hасканум ем кез. Дард горца!!!!!! До дипломного не доходила, байц hасканум ем.Беллы кофена днум, менк ахчикнеров ел сехан кценк. Инч эс сирум амена шат? Миат пахлава кценк? лол ;) Конъякнел ват чылни. Лав нстенк.Инч артен грел эс? Какая тема?
Amena shat sirum em dzez bolorit, uzum em sexani shurj dzez tesnem, isk te sexanin inch klini duq vorosheq yst dzer chashaki, yes amen inch el utum em, menak qaric papuk lini.Isk diplomayinis teman "Garni amroci verakarucumn u tangaranacum"-n a, u baci greluc mi 20 ej el gcagir a. Uzum em Garnii amboxch amrocy verakarucem, arachiny mer - hayeris hamar, erkrordy - vor turistner shat gan hayastany chanachelu...
Link to post
Share on other sites
Amena shat sirum em dzez bolorit, uzum em sexani shurj dzez tesnem, isk te sexanin inch klini duq vorosheq yst dzer chashaki, yes amen inch el utum em, menak qaric papuk lini.

Isk diplomayinis teman "Garni amroci verakarucumn u tangaranacum"-n a, u baci greluc mi 20 ej el gcagir a. Uzum em Garnii amboxch amrocy verakarucem, arachiny mer - hayeris hamar, erkrordy - vor turistner shat gan hayastany chanachelu...

Вор инча ватэс hандзнел, Беллаи КОФЕН глхитенк лцнелу. Так что, ты просто объязан на 5 сдать.

Архитектурниум эс?

Link to post
Share on other sites
Uzum em Garnii amboxch amrocy verakarucem, arachiny mer - hayeris hamar, erkrordy - vor turistner shat gan hayastany chanachelu...
Apres Ptuch jan, shat lav es anum:)Cankanum em qez udachnogres u udachno pashtpanes diplomaint...Mne toje eto skoro predstoit, letom :ermm: Hishum em, voters tulanum en!!!!!Yes arden mi harmaric grel em... du ur es hasel? shat unes verjacnelu? Duq erb piti handzneq, v kakom poryadke proveryaetsya, erb eq pashtpanum? Miqich patmi @texi sistemanel imananq:)
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...