Jump to content

Recommended Posts

:lol: :lol: :lol: :lol: ha,,,es zato MSN ums gde to mi 10 ic avel hayer unem ...amenaqiche,,,vorovhetev dzer mot txanere savseeeeeem urish,,,,en, :lol: :lol: sax or axchik-maxchik,,zato chgitem onc inch ,,,gtnumen mailer@ :cry: es ur gnam belgiayii hayeric prcum chunem,,bayc axchikner shat canot unem,,,LAAAAAAAVNEN,,voncvor pinks :lol: :D DAVID jan,,et hastat ,,amenalavn a:) ICQ vapshe messenger el chi,,ski mijazgayin chatel chi :lol: yahoo i smile erna a lvae,,avatare,,bayc de design hech,,,MSN laaaaaaaaaavna! :up: HOTMAIL mailnela lave,,MSN.com nel..shaaaaaaaat apahoven!!!100 filtr ka:) :rolleyes: :yes:

Link to post
Share on other sites

Ок как знаток всяких программ, так как много лет уже пользуюсь всеми ими, могу сказать, что МСН среди них для меня занимает 3 место.Сарац тцрагир е... Смайлики холодные, мне не нравятся, но там все мои друзья со всего света сидят, поэтому захожу. Вышла новая версия яху, но она только на английском языке, вот там эти говорящие вещи ваааааау, никакой мсн не сравнится с ними )))ну на втором для меня палток, но туда из России мало кто заходит, зато весь мир сидит.ISQ- не помню даже когда я в последний раз туда заглядывала-отстой.

Так что ребята... ах да кстати есть новая версия мсн, я скачала один раз, там опять есть всякие говорящие вещи, но мне не понравилась, потому что какие-то вирусы вместе с ней в комп залезли.

Link to post
Share on other sites

ha Yahoo nela lav@ Malu jan,,,verji versian qo asac smilikner,,xosacox,ban,,dran q vor vapsheeeeee kruto,,,bayc MSN i verji versian vor asumes 7.0 n eti aveli lavna :D meka MSN4 ever....chishtn asac sarnutyune chgitem inchumes tesel..bayc amen mard vor tex barekam harazat lav canotner shata unenum,,etel asuma LAVNA :D te che amen meke ira texn uni,,,voch imna vor govam vochel horoxpors txun@> :D :D :D :up: :up: :lol: :rolleyes:

Link to post
Share on other sites
Ок как знаток всяких программ, так как много лет уже пользуюсь всеми ими, могу сказать, что МСН среди них для меня занимает 3 место.Сарац тцрагир е... Смайлики холодные, мне не нравятся, но там все мои друзья со всего света сидят, поэтому захожу. Вышла новая версия яху, но она только на английском языке, вот там эти говорящие вещи ваааааау, никакой мсн не сравнится с ними )))ну на втором для меня палток, но туда из России мало кто заходит, зато весь мир сидит.ISQ- не помню даже когда я в последний раз туда заглядывала-отстой.

Так что ребята... ах да кстати есть новая версия мсн, я скачала один раз, там опять есть всякие говорящие вещи, но мне не понравилась, потому что какие-то вирусы вместе с ней в комп залезли.

:) Henc et e eli,vor entex nstum em, qani vor barekamners u tsanotners en, te che aveli mets hachuyqov es yahoo em nstum, heto el cameras yahoo aveli arag e ashxatum, qan te msn-um lol mek el tesnum es demqt mi tsrvats mimikayov mi 5 rope sarez:))))) isk yahoo nman baner chen linum, chnajats vor kaps lavn e.

Link to post
Share on other sites

:) Henc et e eli,vor entex nstum em, qani vor barekamners u tsanotners en, te che aveli mets hachuyqov es yahoo em nstum, heto el cameras yahoo aveli arag e ashxatum, qan te msn-um lol mek el tesnum es demqt mi tsrvats mimikayov mi 5 rope sarez:))))) isk yahoo nman baner chen linum, chnajats vor kaps lavn e.

janul,chishtes,,,hamadzaynem,,bayc im MSN um,,kaps voch cable a voch el DSL ,,sovorakan AMERICAN ONLINE a...voch sarume vochel.... :) WEB CAM nel norrrrrmal ashxatume..... mi guce serveric e. bayc vor YAHOON hamemat arage u hetaqrqir,,aveli modni,,et hastat,,prosto MNE MSN NRAVIIIIITSYA :up: :up: :up:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...