Sign in to follow this  
Followers 0
ANNITA

ZA STEKLOM?

16 posts in this topic

Чушь собачья.А так напрасно Тв6 закрыли.Там новая версия готовилась.За пуленепрабиваемым стеклом.В комнате Азер и армян. :laugh:  :laugh:

A esli ser`yezno, to dumayu, chto oni bi vdvoyem sgovorilis i obdurili vsekh, i televizionschikov i produserov i daje rossiiskih telezritelei!!!!! ;)

A esli ser`yezno, to dumayu, chto oni bi vdvoyem sgovorilis i obdurili vsekh, i televizionschikov i produserov i daje rossiiskih telezritelei!!!!! ;)
Это точно!!!За квартиру в Москве они там устроили бы такой содом с гаморрой,что мало не покажется. :laugh: :laugh:

Ребят, смотрите " За Стеклом -3. Теперь ты в армии"?как вам?

Добрый день, Angel!        Смотрел пару раз по "Новому". Им в "Десне" создали тепличные условия. Срочники, наверное, глядя на них здорово прикалываються в разговорах между собой в "курилке" - бесплатный цирк, однако.              С уважением al_kiev

Привет al_kievЯ тоже по "новому" смотрю... такой сериал получился, все про всех сплетничают... эта Лена вібівшая вообще цирк настоящий. Но прикольно смотреть  ;-) п.с. ты на армянском говоришь?

Sory, милый Ангел!      Я украинец и, ксожалению, армянский язык не знаю, свободно: украинский, русский; понимаю и читаю белорусский и польский; читаю: все выше перечисленные и английский.                       al_kiev

А я ось розмовляю українською  ;-)

Миле Янголятко!    Мабуть, коли б я жив в Єревані, то теж вивчив би вірменську мову з поваги, до народу на землі якого я знайшов дах над головою і хліб до сніданку . Нажаль моя практика спілкування з вірменами які розмовляють на рідній мові обмежена казармою радянської армії. Але дещо я зміг зрозуміти в деяких постах. Наприклад там де Тигран з Арамом обговорювали ціни на нерухомість в центрі Єревану( це я вихваляюсь перед красивою дівчиною).Якщо я правильно зрозумів: до початку війни з Азербайджаном ціна трикімнатної квартири була близько 30 тисяч доларів, потім впала до 6 тисяч доларів, а зараз піднялась до 8 тисяч доларів.    Тут на сайті я бачив розділ який, мабуть призначено для вивчення вірменської мови. Коли буде вільний час зайду туди. Згоден з тобою- якщо я заходжу на вірменський сайт, то повинен хочаб декілька слів знати з вірменської мови.                        :)  :)  :)           з повагою  al_kiev

Привіт  al_kiev.Я дуже рада що ти - український хлопець,  заходишь на вірменьский форум і тобі цикво в нас  ;-) А я живу і вчусь  у Київі и вважаю що знати українську треба ...  ;-) Усі повинни вчити  мову тієї країни де вони знаходяться . А ти я бачу розумієшь вірменську трошечкі   ;-) Молодець, мені дуже приємно  :bigsmile: Відхилилися від теми  :)

Ne ponimayu ya takie programki. Zdes' toje takogo tipa idyot odna. Big Brother nazivaetsya. Tam dve gruppi, odna jivyot v bogatom dome, vtoraya v bednom, cherez reshutku drug druga oni vidyat. Provodyat koroche govorya eksperementi kak na obezyanax. :D