Jump to content

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
A esli ser`yezno, to dumayu, chto oni bi vdvoyem sgovorilis i obdurili vsekh, i televizionschikov i produserov i daje rossiiskih telezritelei!!!!! ;)
Это точно!!!За квартиру в Москве они там устроили бы такой содом с гаморрой,что мало не покажется. :laugh: :laugh:
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Добрый день, Angel!        Смотрел пару раз по "Новому". Им в "Десне" создали тепличные условия. Срочники, наверное, глядя на них здорово прикалываються в разговорах между собой в "курилке" - бесплатный цирк, однако.              С уважением al_kiev

Link to post
Share on other sites
Привет al_kievЯ тоже по "новому" смотрю... такой сериал получился, все про всех сплетничают... эта Лена вібівшая вообще цирк настоящий. Но прикольно смотреть  ;-) п.с. ты на армянском говоришь?
Link to post
Share on other sites

Sory, милый Ангел!      Я украинец и, ксожалению, армянский язык не знаю, свободно: украинский, русский; понимаю и читаю белорусский и польский; читаю: все выше перечисленные и английский.                       al_kiev

Link to post
Share on other sites

Миле Янголятко!    Мабуть, коли б я жив в Єревані, то теж вивчив би вірменську мову з поваги, до народу на землі якого я знайшов дах над головою і хліб до сніданку . Нажаль моя практика спілкування з вірменами які розмовляють на рідній мові обмежена казармою радянської армії. Але дещо я зміг зрозуміти в деяких постах. Наприклад там де Тигран з Арамом обговорювали ціни на нерухомість в центрі Єревану( це я вихваляюсь перед красивою дівчиною).Якщо я правильно зрозумів: до початку війни з Азербайджаном ціна трикімнатної квартири була близько 30 тисяч доларів, потім впала до 6 тисяч доларів, а зараз піднялась до 8 тисяч доларів.    Тут на сайті я бачив розділ який, мабуть призначено для вивчення вірменської мови. Коли буде вільний час зайду туди. Згоден з тобою- якщо я заходжу на вірменський сайт, то повинен хочаб декілька слів знати з вірменської мови.                        :)  :)  :)           з повагою  al_kiev

Link to post
Share on other sites

Привіт  al_kiev.Я дуже рада що ти - український хлопець,  заходишь на вірменьский форум і тобі цикво в нас  ;-) А я живу і вчусь  у Київі и вважаю що знати українську треба ...  ;-) Усі повинни вчити  мову тієї країни де вони знаходяться . А ти я бачу розумієшь вірменську трошечкі   ;-) Молодець, мені дуже приємно  :bigsmile: Відхилилися від теми  :)

Link to post
Share on other sites

Ne ponimayu ya takie programki. Zdes' toje takogo tipa idyot odna. Big Brother nazivaetsya. Tam dve gruppi, odna jivyot v bogatom dome, vtoraya v bednom, cherez reshutku drug druga oni vidyat. Provodyat koroche govorya eksperementi kak na obezyanax. :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...