Jump to content

Простить Всех


Recommended Posts

Connie джан! :flower:

причину я тоже помню очень размыто, как одно большое, размытое и расплывшееся... ..........

в душе своей я уже давно и навсегда простила всех (по крайней мере хайастан.ком-овцев) после этой холодной войны. в реальной моей жизни от всей этой Санты-Барбары уже не осталось ничего. Все что было была лишь солидарность, необходимая в тот момент по N-ным причинам. Тебя же, тем более, не так уж и много обижающую меня мне и прощать не за что.

Не бываю на хайастан.коме по другим абсолютно отличным от прежних причинам: форумы плохо на меня влияют. Теряю много времени, нервирую себя и окружающих, да еще и после этого впадаю в какие-то серьиальные истории. Не хочу, устала.. ушла в реальность :)

однако иногда захожу сюда все же, далеко не активный пользователь, но все равно: что-то такое тут еще есть.

захожу, листаю, редко оставляю посты..

с уважением,

ваша, но уже другая izza

*реверанс, занавес* :D

Izz jan shat zarmaca vor lost_in_the_rain-@ grela ays temayum... mta&eci mite ays nor forumjanikin el em hascrel neghacnel :o :huh: azniv xosq es qez chei &anachel ayd qo anvan tak :no:

Насчет форума и его влияния - например я сделала небольшой перерыв и после этого более спокойно все воспринимаю..может повзрослела не знаю.. или иммунитет выработался :)

а то самое "что-то такое" наверное - ностальгия.. :rolleyes: вот она-то меня и не отпустила далеко :)

:flower: husov em "zanavesd" kbacvi noric :) без тебя скучно :(

кстати, только вчера делала несколько анимированных аватарок и на одной хотела написать "lost in the rain" и подарить ее неизвестной мне форумчанке с таким ником :D но потом подписала по-другому, потому что на картинке вроде никто не "лост" :flower: дарю! :kiss:

edited

не так добавилась...

Иззулик, вот тебе картинка :flower: :girlkiss:

10264382.gif

Edited by Connie
Link to post
Share on other sites
  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Можно же простить, но не забыть)

Тем более она сделала первый шаг и на всеобщее обозрения, понимая, что тут могут и нелицеприятно отозваться...)

Мир, люди, мир )

Speechless, :flower: по-моему, пока все хорошо идет :rolleyes: отношения налаживаются :rolleyes: А нелицеприятные отзывы еще больше закалят меня, хотя не думаю что в теме, где я прошу всех меня простить за все содеянное, кто-то решит обвинить меня в чем-то, хотя критике везде есть место :) если кому-то не терпится высказаться - говорите, пожалуйста :) то есть пишите :flower:

Link to post
Share on other sites

Izz jan shat zarmaca vor lost_in_the_rain-@ grela ays temayum... mta&eci mite ays nor forumjanikin el em hascrel neghacnel :o :huh: azniv xosq es qez chei &anachel ayd qo anvan tak :no:

Насчет форума и его влияния - например я сделала небольшой перерыв и после этого более спокойно все воспринимаю..может повзрослела не знаю.. или иммунитет выработался :)

а то самое "что-то такое" наверное - ностальгия.. :rolleyes: вот она-то меня и не отпустила далеко :)

:flower: husov em "zanavesd" kbacvi noric :) без тебя скучно :(

кстати, только вчера делала несколько анимированных аватарок и на одной хотела написать "lost in the rain" и подарить ее неизвестной мне форумчанке с таким ником :D но потом подписала по-другому, потому что на картинке вроде никто не "лост" :flower: дарю! :kiss:

я тоже повзрослела и это все уже просто не влечет джан..

ностальгии нет - есть родная обстановка, которая с самого начала привлекла.

скоро работать пойду так что может и заглядывать чаще буду)

пы.сы. буду ждать от тебя других аватарок)

Link to post
Share on other sites

Ага, тебе еще есть куда стремиться :victory: ;)

Я твой нынешний стимул :D :p

:lol: по-моему твой ник тебе не подходит :) и если ты имеешь в виду стремиться к твоему нику, то этого мне как раз не хочется :no: хочется в обратную сторону :rolleyes: :flower:

Link to post
Share on other sites

я тоже повзрослела и это все уже просто не влечет джан..

ностальгии нет - есть родная обстановка, которая с самого начала привлекла.

скоро работать пойду так что может и заглядывать чаще буду)

пы.сы. буду ждать от тебя других аватарок)

:victory: постараюсь и впредь вписываться в привлекательную обстановку :D

и аватарки по ходу появления музы выкладывать ;)

Link to post
Share on other sites

:lol: по-моему твой ник тебе не подходит :) и если ты имеешь в виду стремиться к твоему нику, то этого мне как раз не хочется :no: хочется в обратную сторону :rolleyes: :flower:

Странно, но ты не первая мне об этом говоришь :lol:

Видимо и я повзрослела, а ник остался неизменным :hehe:

Link to post
Share on other sites

Все! у меня воскресенье заканчивается :D Все кто успел меня простить и принять мои извинения - молодцы :D Остальные опоздали :p Хотя, Армену можно дать несколько часов еще :hehe:

Link to post
Share on other sites

Samwel jan, то есть ты меня прощаешь, да? :hehe:

(Нарине :victory: )

Нарине джан, тебя незачто прощать, были лишь недоразумения, но на тебя обид я не держу :victory:

Link to post
Share on other sites

Дрянная девчонка, зато не "дрянная" :p

:hehe: :flower: :flower: :flower:

ффссее , теперь тебе надо у дрянной извинений просить :yes: :D

Link to post
Share on other sites

Нарине джан, тебя незачто прощать, были лишь недоразумения, но на тебя обид я не держу :victory:

:drunk: это хорошо :kiss:

ну видишь как.. вроде и ты на меня не был в обиде и я уже больше 2 месяцев наверное как поменяла свое отношение к тебе и все-таки эта тема сыграла роль некой разрядки, чтобы мы общались как прежде :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

ффссее , теперь тебе надо у дрянной извинений просить :yes: :D

:lol: Истину глаголишь :lol:

Link to post
Share on other sites

ффссее , теперь тебе надо у дрянной извинений просить :yes: :D

:lol: с ней кстати тоже были непонятки, но она первая меня "недопоняла".. к счастью теперь все наладилось, значит ей надо ник поменять :D

Link to post
Share on other sites

դու ` բարի ,նվիրվող , միամիտ աղջիկ ես :yes: (լավ իմաստով) , շուտ եմ ներել : :)

p.s. դարձավ Երևանյան կարծիքի տետր :rolleyes:

merci Ani jan :flower: qez chem grel cucaki mech vorovhetev chnaya& en animast posterin menq vrode lav enq che? :dance:

Yerevanyan kar&iq@ vorna? :hm: :unsure:

Link to post
Share on other sites

Ապրես Նարինե ջան, ներողամտությունը և մեծահոգությունը լավ բաներ են : :flower: :girlkiss:

Ես էս դեպքերին ( բացառությամբ մեկին) ներկա չեմ եղել , ու ուրախ եմ որ ցուցակիդ մեջ չկամ :hehe:

Բայց շատ ավելի լավ կլիներ, որ գործը սրան չհասներ, մի քիչ զիջող որ լինենք մեկս մյուսի հանդեպ հաստատ ավելի միասնական , համախմբված ու խաղաղ ֆորումային ընտանիք կունենանք :)

Link to post
Share on other sites

dprocakan tariner kan, vor ashxakertner@ tetr en vercnum u sarqum hushatert - kyanqi oragir , kam - karciqi tetr : Mec amsamb axjikner@ - chisht ee es indz chem hishum nman ban anelis, bayc aynqannnn em lracrel el du sus ) ayd tetrum petq e gres karciqd tvyal mardu masin :) de iharke giteyn vor grelis 90 % lav karciq klini , u nayev giteyn te um taynntetr@ lreacnelu ))) :) incheve ... yes vrode bolori het el lav em :dance:

Link to post
Share on other sites

Ապրես Նարինե ջան, ներողամտությունը և մեծահոգությունը լավ բաներ են : :flower: :girlkiss:

Ես էս դեպքերին ( բացառությամբ մեկին) ներկա չեմ եղել , ու ուրախ եմ որ ցուցակիդ մեջ չկամ :hehe:

Բայց շատ ավելի լավ կլիներ, որ գործը սրան չհասներ, մի քիչ զիճող որ լինենք մեկս մյուսի հանդեպ հաստատ ավելի միասնական , համախմբված ու խաղաղ ֆորումային ընտանիք կունենանք :)

Դե չկաս, որովհետև աշխատում ես ամեն ինչին շատ ավելի թեթև, մակերեսորեն նայել ` քան կա :Երբեմն անգամ ուշադրություն չդարցնելով , դա չի նշանակում որ սառն ու անտարբեր ենք , պարզապես բաներ կան, որ պատասխան-ուշադրության արժանի չեն : Ինչն անում եմ ես ` համարելով որ էս տեսակի բարդությունները անգամ մտածելիս , թոփիկ բացելու չպետք է հասնեն : Կարելի է ներողություն խնդրել , և առաջարկել մեկ ևս թեմա Հ.Ա.Հ.Կ - ի համար ` ուշադրության կարիք զգալ : :)

Link to post
Share on other sites

Դե չկաս, որովհետև աշխատում ես ամեն ինչին շատ ավելի թեթև, մակերեսորեն նայել ` քան կա :Երբեմն անգամ ուշադրություն չդարցնելով , դա չի նշանակում որ սառն ու անտարբեր ենք , պարզապես բաներ կան, որ պատասխան-ուշադրության արժանի չեն : Ինչն անում եմ ես ` համարելով որ էս տեսակի բարդությունները անգամ մտածելիս , թոփիկ բացելու չպետք է հասնեն : Կարելի է ներողություն խնդրել , և առաջարկել մեկ ևս թեմա Հ.Ա.Հ.Կ - ի համար ` ուշադրության կարիք զգալ : :)

Հ.Ա.Հ.Կ գնալով անհրաժեշտություն է դառնում ֆորումի համար ( բայց արի դեռ չիրականացված ծրագրերի մասին չխոսենք , հիմա էլ շատերի անհագստացման առիթ չհանդիսանա ...թող վայելեն ( ես էլ հետը) ամառը, սեպտեմբերին մի բան կանենք ):

Ինչ վերաբերում է ինձ... ինչ ասեմ, ես այս ֆորումում ճանաչել եմ այնպիսի արժանավոր մարդկանց, որոնց կուզեի տեսնել իմ իրական շրջապատում: Այս կամ այն թեմայի շուրջ վիճաբանելիս էլ աշխատում եմ չանցնել անձնական վիրավորանքներին, որովհետև անձին ճանաչելու համար վիրտուալ գրառումները բավական չեն նրա մարդակային արժանքիների մասին դատելու համար ( շատ շատ ինտելեկտի մասին պատկերացում կազմես) ... էլ չեմ ասում անձանական թշնամանք , վիրավորանք... բլա բլա բլա: :/ ՈՒմի՞ց վիրավորվեմ, կոմպյուտրիս էկրանի՞ց... ուրիշ բան աչքերիս մեջ նայելով համարձակորեն ասի այն ինչ ասում է աշխարհի եսիմ որ ծայրից , առանց խոսքերի համար պատասխանատվություն կրելով

Իսկ եթե տեսնում եմ մարդը կոպիտ ասած ...կներեք արտահայտությանս համար... պադոշ է ... գլուխ չեմ դնում ու վերջ: Ավելի լավ է ֆորումից դրական էմոցիաներ, ինֆորմացիա, ինչու չէ նաև գիտելիքներ ձեռք բերեմ, քանց թե ... Հա վիճաբանել , կարծիքներ փոխանակել, քննարկել... կարելի է , բայց անձնականը շոշափել... արժե՞ արդյոք :)

Link to post
Share on other sites

Ապրես Նարինե ջան, ներողամտությունը և մեծահոգությունը լավ բաներ են : :flower: :girlkiss:

Ես էս դեպքերին ( բացառությամբ մեկին) ներկա չեմ եղել , ու ուրախ եմ որ ցուցակիդ մեջ չկամ :hehe:

Բայց շատ ավելի լավ կլիներ, որ գործը սրան չհասներ, մի քիչ զիջող որ լինենք մեկս մյուսի հանդեպ հաստատ ավելի միասնական , համախմբված ու խաղաղ ֆորումային ընտանիք կունենանք :)

chist es aveli lav kliner vor gor&@ chhasner tenc topic bacelun, bayc banic parzvum e vor miqanis@ nuynisk ushadrucun el chen darcnum :huh: bayc es el bani tex chem dnum :) iranc gor&n a :hehe:

hamenayn deps, qani vor aydpes stacvec, aveli lava nerel irar qan mnal larva& haraberucyunneri mej :victory:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...