Jump to content

Предложение


Recommended Posts

http://www.artsakhworld.com/fonts/armlang.html

Միայն թե չեմ հասկանում թե «գյաջ ըլեմ, պատին ցխվեմ» խոսակցությունը ինչի՞ համար է: Ի՞նչ է, հաճույք ես ստանում, թե քեզ «շլանգի» տեղ ես դնու՞մ: :huh:

hасцеи hмар шат мерси. Плэмянникыс шрифтнера уххаркел ерку диски вра ми hат эл записка hеты, байц кцум эм компы - пасылата анум, ахпер. Чем джоким, те хи. Эс ко hасцейов вахы кзбахвем. Вор стацви - шат лав кылни - ми тариа узумем Леои гыркеры чарем - рунетум чка. Дзер Эрэванынел такнувра арин чыгытан - цели списокиц ми Давит Сасунцки ухаркин - асумен болшэ нету, мтом манкыганк гтнек ухаркенк.

թե քեզ «շլանգի» տեղ ես դնու՞մ:

Аррррррррррряяяяяяяяяяяяяяяяяяя, hла ова "шлангиц" хосум! Дэржитэ мэня! Эт вор ми шапата падряд ненц гёзал постерыс чынчум ен - эт hеч эли, апе, эти нормала...

Кстати, бырат, эн "бэзапастности" посты хи чынчик, вор? Тенце гылхи чынка... ;)

Link to post
Share on other sites
Дзер Эрэванынел такнувра арин чыгытан - цели списокиц ми Давит Сасунцки ухаркин - асумен болшэ нету, мтом манкыганк гтнек ухаркенк.

Լեոին ասեք թող վերնիսաժում նայեն, հին գրքերի գրավաճառների մոտ: Իսկ Ձերոնց որ ասեյիք Նժդեհ ուղարկեն, կուղարկեին, գրախանութներում լիքն է: Բայց այդ գրքեը թանկ են, երևանցու համար դժվար է, հաշվի առեք...

Link to post
Share on other sites

hасцеи hмар шат мерси.

Հարց չկա: :yes:

Аррррррррррряяяяяяяяяяяяяяяяяяя, hла ова "шлангиц" хосум! Дэржитэ мэня! Эт вор ми шапата падряд ненц гёзал постерыс чынчум ен - эт hеч эли, апе, эти нормала...

ՈՒրեմն «շլանգավատ» պոստեր են եղել: :hm:

Кстати, бырат, эн "бэзапастности" посты хи чынчик, вор? Тенце гылхи чынка... ;)

Այս մեկը մոդերատորներից հարցրու, բայց քո պոստի մեջ ոչ մի խելքը գլխին բան չկար, միայն «պոնտեր» էին: :) Չես նեղանում, չե՞: :huh:

Edited by Arin-Berd
Link to post
Share on other sites
Լեոին ասեք թող վերնիսաժում նայեն, հին գրքերի գրավաճառների մոտ: Իսկ Ձերոնց որ ասեյիք Նժդեհ ուղարկեն, կուղարկեին, գրախանութներում լիքն է: Բայց այդ գրքեը թանկ են, երևանցու համար դժվար է, հաշվի առեք...

Сатеник джан, шат шноракалуцюн. касем вернисажум манган. Нждеин чеи асел. Менак ненц гркер эин, воры сте чыка. Давит Сасунцкин эл эр "асоби" - индз нде ми спецалисти каментарянер эр петк, та амен ми версяюм чи вор ка.

Иск похи моменты ес иран чем нехум - заранее аси, вор ете тенан, то тут же занген ес похы кухаркем.

Link to post
Share on other sites
ՈՒրեմն «շլանգավատ» պոստեր են եղել: :hm:

Այս մեկը մոդերատորներից հարցրու, բայց քո պոստի մեջ ոչ մի խելքը բան չկար, միայն «պոնտեր» էին: :) Չես նեղանում, չե՞: :huh:

ՈՒրեմն «շլանգավատ» պոստեր են եղել:

Эт дук эл гылхис "верховни камисариат ооны нек" эли, ворошумек вор постына "шлангават", воры че... Ыыыыыыыыыыы, ес дзез март асохин... (чес неханум че, ахпер? просто эс кани орум аруныс ненц эк хымел, вор я нэ магу...)

բայց քո պոստի մեջ ոչ մի խելքը բան չկար, միայն «պոնտեր» էին: :)

Дзезниц - эреванцинериц менк, хехч "районни" тхеркыс инч пыти совореинк ;)

Link to post
Share on other sites
"կադիրովկեքի" հույսին եք մնացել, դրա համար: :brows:

Իսկ մեռնել ամեն դեպքում պետք չէ, մի մեծ Հայ ասել է, որ մահը դավաճանություն է... :smart:

Сатеник джан, ми уриш мец hай эл авелацрела, вор сиро hамар мернелы западло чи. ;)

Link to post
Share on other sites
ՍԱԱՐՅԱՆ

Ամեն դեպքում ցանկալի կլիներ որ քննարկուները վարեինք հաերեն: Ինչ վերաբերվում է "տարօրինակ է"ասեմ ով հիանալի հասկացա ձեր ասածի իմաստը...Այ ախպեր ջան էս ի՞նչ ես խոսում:

Քննարկումները հայերեն վարելու մասին ես վաղուց եմ խոսում, իսկ ինչ վերաբերում է,

որ ինձ "հիանալի հասկացել եք", ապա կցանկանայի փարատել ձեր " կասկածը", քանզի

ես շատ լավ գիտեմ, որ Դուք հայ եք... ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Друзья,

Я предлагаю следующее - неделю не обсуждать ничего, что имеет отношение к азерам. Посмотрим, что тогда будут обсуждать на полудохлом бакилиларе наши соседи с Алтая, наподобие белушек и "братьев вротбераниев", которые целый день пасутся на наших форумах, а потом называют армян сбродом.

Чем дальше, тем больше я убеждаюсь в том, что бесполезно тратить свое время на разговоры с нашими соседями. С этого дня с моей стороны - полный игнор тому, что они пишут и будуть писать. Это моя позиция, каждый волен решать сам за себя.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...