Jump to content

Сатеник возвращайся на форум


Recommended Posts

Шалапунька джан :) :flower:

Norayr jan, "sranc" che, "srtanc". Ba es patrastvum ei aysuhet hayeren grel, ete voch misht, gone metsav masamb. Haykakan vogu hamar cheq kanchel indz? :)

Verevum asum ei, vor ays forumner@, im ditarkumnerov, molexagheri (азaртные игры) tesak en, ayd pat&arov el haykakan vogin u forumner@ vorpes orenq irar het anhamategheli en kam shat dzhvar u makeresayin en zugakcvum.

ՍԱ՞Ս, տուրի՞ստ ես գալիս :secret: :p

ՈՒզածիդ հասար, էլի, Գայանե :wallbash:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Բարի վերադարձ Սաթենիկ ջան: :hi:

Շատ ուրախ եմ որ որոշեցիր վերադարնալ :flower:

Link to post
Share on other sites

Сртанц :) я невнимателен :)

А по существу с Вами не согласен. Этот сайт для русскоязычных армян. Многие из них не знают армянского вообще или знают плохо. Если уйдете Вы, они будут слышать только николаев и лампсов (господа, ничего лишнего, только в качестве типологии). А может быть в результате работы сайта на протяжении скажем десяти лет будет спасена одна армянская душа. ОДНА!

Link to post
Share on other sites
Сртанц :) я невнимателен :)

А по существу с Вами не согласен. Этот сайт для русскоязычных армян. Многие из них не знают армянского вообще или знают плохо. Если уйдете Вы, они будут слышать только николаев и лампсов (господа, ничего лишнего, только в качестве типологии). А может быть в результате работы сайта на протяжении скажем десяти лет будет спасена одна армянская душа. ОДНА!

Какой ты всетаки гад Norayr, уж совести точно нет!

Link to post
Share on other sites
ՍԱ՞Ս, տուրի՞ստ ես գալիս :secret:  :p   

Վաաա՜յ, Սաթենիկ, բա դա ասելո՞ւ բան էր: :) Նույնիսկ աշխատակիցներս այսօր հարցնում էին, թե՝ "ты домой едешь?":Չե, ջանս, ՏՈՒՆ եմ գալիս ... անառակ որդու նման: :) Դու վաղը գնալո՞ւ ես Արենի գյուղ Գինու Փառատոնին մասնակցելու:

Ես իմ ու Վասպուրի բախտը... :yes:

Link to post
Share on other sites

Какой ты всетаки гад Norayr, уж совести точно нет!

:) А ведь Норайр прав, Лампс, я тоже пожелала бы армянам читать скорее раздел "Литературу", чем посты полные клеветы и лжи. Вообще я, как и Норайр, желаю армянам только добра. Не злитесь уж так сильно. Мы, армяне, другими и не бываем :yes:

Link to post
Share on other sites

:) А ведь Норайр прав, Лампс, я тоже пожелала бы армянам читать скорее раздел "Литературу", чем посты полные клеветы и лжи. Вообще я, как и Норайр, желаю армянам только добра. Не злитесь уж так сильно. Мы, армяне, другими и не бываем :yes:

А я что армяном зла желаю по вашему? Я не злюсб на Норайра, та как это уже не переделаешь в нем! А где посты с клеветой и ложью?

Просто Нрайр так пишит, что мол Лампс виноват, что наш Норайрик начил забывать армянский язык! Чушь!

Link to post
Share on other sites

Վաաա՜յ, Սաթենիկ, բա դա ասելո՞ւ բան էր: :) Նույնիսկ աշխատակիցներս այսօր հարցնում էին, թե՝ "ты домой едешь?":Չե, ջանս, ՏՈՒՆ եմ գալիս ... անառակ որդու նման: :) Դու վաղը գնալո՞ւ ես Արենի գյուղ Գինու Փառատոնին մասնակցելու:

Ես իմ ու Վասպուրի բախտը... :yes:

ՍԱՍ ջան, կներես :blush: Ես էլ եմ ուզում որ գաս տուն, դրա համար ասեցի: Իմանաս ո՜նց եմ ուզում :( Բարով արի :flower: :flower: :flower:

ՍԱՍ ջան, վաղը Եկեղեցին նշում է Սուրբ Մեսրոպ Մաշտոցի, Եղիշեի, Նարեկի ու այլ սրբոց հիաշատակի օրը: Գնալու եմ Պատարագի: Դու պիտի գնա՞ս փառատոնի :)

Անկախ ամեն ինչից դու ծամոնը բեր :yes: :brows:

Link to post
Share on other sites

Ես կիրակի եմ գալու: :no: Ծամոնը Վասպուրն է խոստացել՝ ORBIT ohne zucker: :)

Դե լավ, ոչինչ, մի փառատոնի համար դարդ մի արա :) Ինչն է շատ՝ գինին, ամեն օր քեզ համար փառատոններ կսարգես :yes: Կարևորը, որ դեղձը դեռ չի պրծել :D : Մեր ընտիր դեղձը :rolleyes: .... ՈՒԽ... :victory:

Link to post
Share on other sites

Es iremn indz :slap: isk iran :kissing: ha? :verysad:

Indz mnum a menak :wallbash: u heto :drunk:

Link to post
Share on other sites

De vochinch, mard chi tesel :D

Link to post
Share on other sites
Guest Bingool

Ayd ur eir korel Satenik? Ba da anelu ban er vor arecir? :) Barov veradarzar. :flower: Karcum em ays angam forumic el ches bacakayi: Es forumy ashxatanqi nman mi bana: Amen or gone mi angam piti tik anes: Te che neyavka kdnen:

Link to post
Share on other sites
Ayd ur eir korel Satenik? Ba da anelu ban er vor arecir?  :) Barov veradarzar.  :flower: Karcum em ays angam forumic el ches bacakayi: Es forumy ashxatanqi nman mi bana: Amen or gone mi angam piti tik anes: Te che neyavka kdnen:

Հեսա էլի գնալու եմ :p

Ձեզ էլ հետս տանեմ :D

Link to post
Share on other sites
Сртанц :) я невнимателен :)

А по существу с Вами не согласен. Этот сайт для русскоязычных армян. Многие из них не знают армянского вообще или знают плохо. Если уйдете Вы, они будут слышать только николаев и лампсов (господа, ничего лишнего, только в качестве типологии). А может быть в результате работы сайта на протяжении скажем десяти лет будет спасена одна армянская душа. ОДНА!

Очень хочется на деяться, что быть армянином - это не значит быть похожим на таких господ, как Норэйр и Сэтеник.

Link to post
Share on other sites
Очень хочется на деяться, что быть армянином - это не значит быть похожим на таких господ, как Норэйр и Сэтеник.

Хотя они и не нуждаются в моей защите, не могу не отметить, что у Норайра и Сатеник есть гораздо больше достоинств, чем недостатков.

Они в значительной мере участвуют в нашем форуме, благодаря чему форум интересен, остр, и, без сомнения, остается армянским, даже если большая часть постов и ведется на иностранном для них языке, который, кстати, они оба знают в совершенстве!

Мне кажется, что Норайр и Сатеник являются хранителями армянской традиции на форуме, защищая ее при малейшем посягательстве, даже там, где другие не чувствуют этого посягательства. Пусть даже иногда это и раздражает кое-кого, но, на мой взгляд, это их несомненное достоинство.

Ну а дипломатия в выражении мнений - это не самая сильная черта :hi: .

Не стоит, на мой взгляд так сразу негативно и безапеляционно оценивать кого-либо.

Link to post
Share on other sites

Очень хочется на деяться, что быть армянином - это не значит быть похожим на таких господ, как Норэйр и Сэтеник.

Ինչո՞ւ: Աչքդ հանե՞լ ենք:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...